Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||
|
IV liga » północ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 161, wczoraj: 117
ogółem: 7 455 201
statystyki szczegółowe
/aktualizacja 1.03.2015/
Pierwszy trening po przerwie zimowej - 9.01. Treningi codziennie o godz. 18:00 na Sportowej.
Sparingi 1 drużyny:
1) 10.01 - gra wewnętrzna (boisko w Sulejówku)
2) 17.01 - Orzeł Unin (LO - grupa Siedlce) - boisko w Uninie
3) 22.01 - Wilga Garwolin (IV liga - grupa mazowiecka - południe) - godz. 19:00 boisko Miętne
4) 24.01 - Drukarz Warszawa (LO - grupa Warszawa I) - godz. 12:00 boisko Warszawa
5) 28.01 - Pogoń II Siedlce (III liga - grupa łódzko-mazowiecka) - godz. 18:00 boisko w Siedlcach
6) 31.01 - Wilga Garwolin (IV liga - grupa mazowiecka - południe) - godz. 12:00 boisko Miętne
7) 04.02 - Świt Nowy Dwór Maz (III liga - grupa łódzko-mazowiecka) - godz. 18:00 boisko w Nowym Dw
8) 07.02 - Mazur Karczew (IV liga - grupa mazowiecka - południe) - godz. 12:00 boisko w Otwocku
9) 15.02 - Pogoń Siedlce II (III liga - grupa łódzko-mazowiecka) - godz. 14:00 boisko w Siedlcach
10) 21.02 - Orlęta Łuków (IV liga - grupa lubelska) - godz. 17:00 boisko w Siedlcach
11) 25.02 - Drukarz Warszawa (LO - grupa Warszawa I) - godz. 19:00 boisko Warszawa
12) 28.02 - Mazowsze Grójec (IV liga - grupa mazowiecka - południe) - godz. 13:00 boisko w Grójcu
13) 4.03 - Tygrys Huta Mińska - godz. 18:00 boisko na Stojadłach
Rozpoczęcie rozgrywek IV ligi - WKRA Żuromin vs MAZOVIA - 7 marca godz. 14:00 Żuromin
Sparingi 2 drużyny:
1) 08.02 - Orzeł Unin - boisko Miętne
2) 22.02 - Kolektyw Oleśnica - godz. 12:00 Budowlanka
3) 01.03 - Jutrzenka Cegłów godz. 12:00 Budowlanka
4) 08.03 - Wilga Garwolin II - boisko Miętne
-------------------------------------------------------
Zmiany kadrowe wiosna 2015 - aktualizacja na bieżąco w miarę finalizowania kwestii transferowych:
Przychodzą:
1. Daniel Śledziewski - transfer definitywny z GKS Legion Grębków
2. Dawid Matak - przedłużenie wypożyczenia z Fenixa Siennica
3. Albert Gąsienica-Staszeczek - powrót do gry po kontuzji
Odchodzą:
1. Daniel Kuć - powrót z wypożyczenia do Tygrysa Huta Mińska
2. Patryk Waszelewski - wypożyczenie do Fenixa Siennica
Możecie napisać ligi w jakich grają przeciwnicy 1 Mazy, bo nie chce się spr? :P Pogoń Mazur Orlęta to 3 ligowcy? :D
są planowane jakieś wzmocnienia, odchodzi ktoś z klubu ?
2 drużyna 22.02 ma grać z Błękitnymi Stoczek??? info ze strony
kuc i krzyzanowski do tygrysa matak do fenixa
Wilga Garwolin | 0:0 | Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2020-08-01, 17:00:00 Garwolin |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|